Víte, že BlahaSoft získal třetí místo v anketě ShopRoku 2015 v kategorii Cena kvality?

  1. ESHOP-RYCHLE.CZ - nejpoužívanější řešení pro tvorbu internetového obchodu

ESHOP-RYCHLE.CZ - nejpoužívanější řešení pro tvorbu internetového obchodu

Vybrali jste správně

Je vůbec možné pořídit kvalitní e-shop pouze za 250 Kč + DPH měsíčně? Na trhu existuje mnoho konkurenčních systémů, kteří za podobně výhodnou cenu nabízí daleko méně kvalitní řešení nebo maskují konečné náklady skrytými poplatky. Systém ESHOP-RYCHLE je na trhu již 4 roky. A za tu dobu si vydobyl nejen pozici nejpoužívanějšího řešení pro tvorbu e-shopů, ale i pověst solidního partnera. Nejlepším důkazem je neustálý vývoj systému, 4 roky stejná cena a trvale rostoucí počet zákazníků, kterých je již více než 13000. Přidejte se mezi ně i vy!

Snadná přehledná administrace

Správa e-shopu je pomocí moderní administrace jednoduchá a snadno pochopitelná. Administrace je vytvořena pro běžného uživatele, který nemusí mít žádné odborné znalosti. Celá obsluha e-shopu je řešena pomocí předdefinovaných formulářů. Administrace navíc obsahuje nápovědu a výuková videa. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, naše technická podpora je připravena vám vždy pomoci.

Množství funkcí

  • Napojení na vyhledávače cen Zbozi.cz, Heureka, Google Nákupy
  • vlastní doméně WWW.MOJEDOMENA.CZ
  • Napojení na účetnictví POHODA, MONEY S3, ...
  • Marketing - přehledné statistiky, nastavení SEO eshopu
  • Moderní design, vyberte si z 270 šablon nebo Vám vytvoříme design na přání
  • Import a export dat ...
  • Sociální sítě - Facebook like tlačítka
  • Platební metody - PayPal, Gopay, HomeCredit, Essox, ...

Technická podpora

Potřebujete poradit jak vytvořit nový e-shop? Jak správně připravit a naplnit sortimentem? Jak přilákat více zákazníků? Nebo jen potřebujete další informace? Naše profesionální a ochotná technická podpora je připravena vám kdykoliv pomoci, vysvětlit a poradit po telefonu nebo emailu. Neváhejte s jakýmkoliv dotazem, nebojte se nás na cokoliv zeptat, pracovníci technické podpory vám vždy pomohou.

Zdarma a nezávazně na 15 dní v plné verzi

Vyzkoušejte systém ESHOP-RYCHLE ZDARMA a nezávazně v plné verzi po dobu 15 dní. Po celou testovací dobu je váš e-shop plně funkční. Po skončení testovacího období a přechodu na ostrý placený provoz, po převodu na vlastní doménu je zachován kompletní obsah vašeho e-shopu.

Nahoru Tisk Mapa stránek Naši partneři

Přečtěte si informace o zpracování osobních údajů (GDPR). Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Váš dotaz