Víte, že můžete Pohodu nebo Money provozovat i v cloudu? Bez starostí a se slevou.

  1. Reference a zkušenosti uživatelů

Reference a zkušenosti uživatelů s nakupováním v obchodě BlahaSoft

BlahaSoft je internetový obchod se softwarem se specializací na účetní a ekonomický software pro malé a střední firmy. Cílem obchodu je poskytovat kvalitní a žádaný software za nejlepších podmínek na trhu. Naším cílem je především spokojený zákazník.

Zákazníci nás milují - nevěříte?

Nezávislý server Heuréka.cz monitoruje spokojenost zákazníků s internetovými obchody. A náš výsledek? Skvělý!

Celková spokojenost: 4,9 bodů z 5, dodací lhůta: 4,9 bodů z 5, přehlednost: 4,5 bodu z 5, kvalita komunikace: 4,9 bodů z 5, kvalita dopravy: 4,8 bodů z 5. 100% zákazníků by doporučilo obchod svým známým, 100% zákazníkům dorazilo zboží do 10 dnů, 100% zákazníkům dorazilo zboží v pořádku.

Údaje jsou z února 2016, do průzkumu se zapojilo přes 1300 našich zákazníků. Všem děkujeme.

Nejsme jen tak nějaký eshop — jsme nejlepší obchod s účetním softwarem!

Jan Bláha - nejlepší obchodní partner Stormware 2011/2012

Reakce našich zákazníků

E-mail od uživatele M.Š. z 30.3.2017: Dobrý den, dnes jsem si na poště vyzvedla zásilku od Vás. Děkuji Vám za rychlé, velmi rychlé, vyřízení nákupu softwaru.

E-mail od uživatele Z.T. z 24.3.2017: Děkuji za rychlé vyřízení mojí objednávky, všechny materiály dorazily v pořádku.

Koumák, Heureka.cz, 29.1.2017: Vstřícné a rychlé jednání.

Koumák, Heureka.cz, 29.1.2017: Vstřícné a rychlé jednání.

Marek Dóza, Heureka.cz, 14.9.2016: Rychle vybavenie objednavky, licencia prisla takmer obratom a krabica s manualmi nasledujuci pracovny den.

E-mail od uživatele Tomáše Ž. z 8.1.2010: ...právě jsem si na poště vyzvedl Money S3. Děkuji Vám za poslaný produkt, informace o průběhu objednávky a za Vaše profesionální jednání. V případě potřeby, se k Vám budu rád a s důvěrou vracet.

Telefonát uživatelky z 17.4.2008: ...včera jsem objednávala účto a dnes mi ho pošťačka donesla. Moc děkuju.

E-mail od uživatelky Kamily P. z 9.4.2008: ...velice děkuji za info o zásilce včetně SMS. Vaše služby jsou příkladné...

Email od uživatelky Táni P. z 9.4.2008: ...Velice mi potěšilo, že jsem dostala sms zprávou upozornění, že zásilku mám již připravenou na poště k převzetí a vůbec rychlost a způsom vyřízení mé objednávky. Jsem moc ráda, že jsou na našem trhu již podnikatelé, kteří pracují tak, jak jste to předvedly vy. Děkuji a přeji hodně nových zájemců o Vaše služby.

Email od uživatelky Zdenky P. z 15.2.2008: ...děkuji za zaslání softwaru Pohoda Komplet. Takhle nějak si představuji služby po internetu....Musím přiznat, že i "klíčenka" USB Flash disk přišel velmi vhod a děkuji za něj. A musím přiznat, že i tento dárek byl jedním z rozhodujících kritérií, proč objednat software právě u Vás. A také ta rychlost dodávky. Potřebuji účtovat takřka okamžitě. Děkuji také za zprostředkování zaslání demoverzí. Rozhodovala jsem se mezi několika programy z Vaší nabídky, ale i z jiných doporučených zdrojů. Jelikož Pohodu znám, vyhrála...

Email od uživatele Pavla K. z 3.7.2008: ...software i s dárkem dorazil a moc díky ještě jednou! Je to náš první přenosný disk a hned se nám bude velice hodit!!

Odpověď uživatele na dotazník o spokojenosti s obchodem z 25.1.2010: ...rychla komunikace se zakaznikem, prehlednost nabizenych produktu a velky vyber produktu, v neposledni rade take platba kartou pres internet...Mam vybornou zkusenost s komunikaci ohledne dotazu na program, ktery jsem si chtela poridit. Byly mi zodpovezeny vsechny dotazy a po objednani produktu ihned zaslan.

Odpověď uživatele na dotazník o spokojenosti s obchodem z 17.1.2010: ...Velice profesionální přístup a to jak v komunikaci tak i vstřícnosti a informovanosti. Navíc ještě dárek :-)

Odpověď uživatele na dotazník o spokojenosti s obchodem z 8.1.2010: ...přehledný rychlý obchod s dostatečnými informacemi k nákupu zboží... opravdu vřele doporučuji jsem velice spokojena - rychlost, spolehlivost a kvalita je pro ´mne rozhodující

Odpověď uživatele na dotazník o spokojenosti s obchodem z 25.9.2009: ...Nenakupuji na internetu poprvé, a proto mohu říci, že jednání p. Bláhy je rychlé, osobní, příjemné a poskytne maximální informace, které požadujete. Byla jsem s nákupem opravdu spokojena. Zboží došlo okamžitě do druhého dne, po zaplacení. Rychlé, příjemné a maximálně dostačující jednání.

Odpověď uživatele na dotazník o spokojenosti s obchodem z 31.10.2009: ...Rychlé dodání zboží, velmi příznivé ceny, příjemné jednání s majitelem obchodu.

Odpověď uživatele na dotazník o spokojenosti s obchodem z 16.2.2009: ...rychlé dodání

Odpověď uživatele na dotazník o spokojenosti s obchodem z 16.2.2009: ...využijte tohoto rychlého obchodu

Odpověď uživatele na dotazník o spokojenosti s obchodem z 15.2.2009: ...rychle, bez starostí, až do domu...vyzkoušejte - nezklamou vás...

Odpověď uživatele na dotazník o spokojenosti s obchodem z 15.2.2009: ...přehlednost nabídky, dobrá a solidní komunikace, rychlost dodání, dostupnost a splnění podmínek nabízeného i mých požadavků...

Odpověď uživatele na dotazník o spokojenosti s obchodem z 14.2.2009: ...vynikající komunikace, rychlá doprava, dobré akční nabídky...doporučila bych jej pro nakupování, byla jsem velmi spokojena

Odpověď uživatele na dotazník o spokojenosti s obchodem z 13.2.2009: ...široká nabídka produktů a velice přehledně uspořádaná...Výborný servis za příjemné ceny:)

Odpověď uživatele na dotazník o spokojenosti s obchodem z 9.10.2009: ...za málo peněz hodně muziky

Na serveru Heureka.cz si můžete přečíst další recenze zákazníků na obchod BlahaSoft.

Nahoru Tisk Mapa stránek Naši partneři

Přečtěte si informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Váš dotaz