Víte, že BlahaSoft získal třetí místo v anketě ShopRoku 2015 v kategorii Cena kvality?

  1. Základní údaje

ABRA FlexiBee - online účetní software

FlexiBee

ABRA FlexiBee (dříve WinStrom) je moderní ekonomický systém určený pro malé a střední firmy. Produkt je plně lokalizovatelný do jiných jazyků a podporuje (u vybraných verzí) vzdálený přístup přes internet, mobilní a webový přístup.

K FlexiBee zdarma program na import papírových faktur!

K placené licenci FlexiBee dostanete zdarma program na import papírových faktur do FlexiBee pomocí čtečky čárových kódů. Nepostradatelný pomocník pro účetní a podnikatele. Podívejte se, co umí:

Co jste chtěli vědět o FlexiBee...

Jan Bláha - třetí nejlepší prodejce WinStromJsme třetím nejlepším prodejcem v ČR!

BlahaSoft se v roce 2010 stal třetím nejlepším prodejcem účetního programu FlexiBee v ČR. Tohoto ocenění si velmi vážíme, budeme se snažit abychom i nadále získávali spokojené zákazníky FlexiBee. Za ocenění děkujeme především našim zákazníkům!

Hlavní přednosti FlexiBee

1. Vzdálený a webový přístup

Ekonomický systém FlexiBee umožňuje zabezpečený přístup do ekonomického systému prostřednictvím internetu.

Propojení firmy a účetní přes vzdálený přístup

Firmy s více pobočkami mohou snadno používat všude jeden účetní systém.

Účetní firmy mohou svým zákazníkům hostovat účetní systém. V případě, že klient chce být absolutně bez starosti, účetní u sebe vytvoří klientovu firmu a nastaví všechny účetní vazby a aktivuje klientovi vzdálený přístup. Klient se pak následně připojí k systému a provádí běžné činnosti. Může vytvářet ceník, skladové karty, fakturuje, přijímá či vydává ze skladu, vytváří příkazy k úhradě atd. Nemusí se starat o účtování, archivaci, načítání elektronických výpisů z banky. To za něj udělá účetní jako službu. Účetní také zodpovídá za archivaci a zálohování dat, což bývá u mnoha firem palčivý problém.

Webový přístup umožňuje přístup k vašim datům i bez instalace jakéhokoliv software. Stačí Vám k tomu pouhý webový prohlížeč.

2. Provoz na Windows, Linuxu i Mac OS

FlexiBee lze provozovat pod různými operačními systémy, nejen pod Windows.

Windows, Linux, Mac
  • Windows 7/8/10, Windows Server
  • Mac OS X
  • Linux

3. Možnost pronájmu a výhodný hosting

Máte zájem o FlexiBee a nemáte potřebnou hotovost? Můžete si licenci pronajmout, platíte pak pouze malé měsíční poplatky. Můžete si pronajmout i hosting k programu a můžete tak přistupovat k FlexiBee odkudkoli online přes internet.

4. Více jazyků a více legislativ

Česká, anglická a německá vlajka

Systém je lokalizován do více jazyků a je tak možné jej provozovat v českém, anglickém i jiném jazykovém nastavení. Do účetnictví tak může snadno přistupovat i zahraniční majitel firmy, s kterým bude program komunikovat v jeho mateřském jazyce včetně tiskových výstupů. Program též umožňuje účtovat v rámci jiné evropské legislativy. Je také možné vše vést ve více jazycích (mít tak český a anglický ceník).

Všechny tisky je možné současně tisknout ve více jazycích. FlexiBee umí komunikovat v těchto jazycích:

  • česky
  • anglicky
  • slovensky
  • německy

FlexiBee podporuje i více legislativ. Můžete tedy FlexiBee používat i v jiných zemích. Např. máte dceřiné společnosti v různých zemích a chcete všude používat jeden informační systém nebo máte evropskou společnost a máte pobočky v různých zemích.

FlexiBee podporuje tyto legislativy:

  • česká
  • slovenská

5. Otevřený systém

FlexiBee je otevřen pro všechny vývojáře, kteří by s ním rádi propojili své aplikace. Pro snadný přístup do FlexiBee a pro propojení s ostatními informačními systémy je připraveno rozhraní FlexiBee REST-API (online rozhraní).

REST-API je programátorské rozhraní, které umožní libovolně modifikovat data v systému FlexiBee a současně provádět všechny operace, které FlexiBee umožňuje, jako je generování PDF reportů či tvorba e-faktur ISDOC.

Základem rozhraní FlexiBee je XML forma dat, která umožňuje data snadno modifikovat a číst. Součástí těchto exportů je i podpora formátu JSON.

Dostupnost Licence je generována po objednávce na konkrétní IČ.
Dodání cca 1-5 pracovních dní, lze dodat e-mailem.
Výrobce FlexiBee Systems s.r.o.
Cena za dopravu zdarma
Systémové požadavky Viz přehled operačních systémů
Demoverze ke stažení zdarma

Dotaz k produktu

Zde můžete napsat dotaz ohledně produktu FlexiBee. Odpověď zašlu na Váš e-mail.

Pole označená * musíte vyplnit

Související stránky:

Nahoru Tisk Mapa stránek Naši partneři

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Váš dotaz