Víte, že BlahaSoft získal třetí místo v anketě ShopRoku 2015 v kategorii Cena kvality?

 1. Základní údaje

Účetnictví POHODA 2017 - účetní program

Objednejte program POHODA 2017

Sleva na hosting + EET zdarma + dárky zdarma!

Při zakoupení Pohody dostanete aktualizace na rok 2017 zdarma!
Podle ceny licence si můžete vybrat z dárků zdarma, např.: program na import faktur do Pohody, školení zdarma, slevu na hosting, USB flash disk, odbornou knihu o účetnictví a jiné.
Součástí každé Pohody 2017 je EET (elektronická evidence tržeb).

Vyberte si Pohodu pomocí našeho průvodce! Naklikejte si požadované agendy, počet uživatelů, slevy atd. Ihned uvidíte vhodnou variantu i cenu, krátký popis varianty a odkaz na objednávku.

Znáte oblíbený účetní program od STORMWARE - Pohoda účetnictví?

Krabice Stormware POHODA 2017 | ekonomický systém

Ekonomický systém POHODA 2017 od STORMWARE je účetní a ekonomický systém pro fyzické i právnické osoby. Pohoda obsahuje účetnictví i daňovou evidenci, je určená plátcům i neplátcům DPH. Účetnictví POHODA je vhodné pro živnostníky, podnikatele, příspěvkové a neziskové organizace.

Pohodu Vám umíme dodat, nainstalovat, zaškolit, dodat různé doplňky, hardware, cloudové služby atd.

Chcete automaticky importovat faktury do Pohody?

QRCodeScanner Pokud nechcete do Pohody přepisovat papírové faktury ručně, ale chcete je nahrávat automaticky pomocí čtečky čárových kódů, nebo importovat přímo PDF soubory s fakturami, mám pro vás program QRCodeScanner. Desítky faktur s ním naimportujete do Pohody za pár okamžiků. Je to šikovný pomocník pro uživatele Pohody, účetní firmy, klienty účetních firem atd.

Tento oblíbený účetní software má již více než 150.000 uživatelů v ČR a na Slovensku. Velmi oblíbená je Pohoda mezi účetními firmami.

Přehled a popis variant účetnictví Pohoda najdete v ceníku.

Chcete s Pohodou pracovat vzdáleně odkudkoli online?

Už žádné přenášení papírů mezi klientem a účetní! Pohodu můžete provozovat v cloudu a můžete s ní pracovat vzdáleně online odkudkoli přes internet. Podívejte se na možnosti hostingu Pohody.
Také vám poradíme, jak pomocí terminálového serveru umožnit vzdálený přístup k Pohodě na vašem domácím počítači! Při nákupu Pohody dostanete navíc hosting nebo terminál se slevou 10%!


Jsem certifikovaným obchodním partnerem Pohody!

Pohoda - certifikovaný partner

Jsem držitelem označení Certifikovaný specialista POHODA. Certifikát osvědčuje znalosti Pohody a kvalitu mých služeb. Opravdu se tedy nemusíte bát u mě nakoupit účetní program Pohoda!

Účetní software POHODA vyniká uživatelským komfortem srovnatelným s produkty MS Office, s nimiž i datově spolupracuje. Tento software ocení každý, kdo si potrpí na profesionální vzhled firemních dokumentů a podrobný přehled o vlastním hospodaření. POHODA maximálně usnadňuje každodenní práci díky propracovanému uživatelskému rozhraní, interaktivním průvodcům a rozsáhlému systému nápovědy.

V našem obchodě naleznete i nabídku dalších produktů, jako např. personalistika a mzdy PAMICA nebo daňová přiznání TAX.

Tři hlavní přednosti programu POHODA 2017

1. Usnadní Vaši práci

Účetnictví POHODA má originální, přehledné a velmi praktické řešení oken jednotlivých agend. Příjemný vzhled je především propracovaným prostředkem k dosažení maximální ergonomie práce. Přenos dokladů mezi jednotlivými agendami je důsledně automatizován a velmi usnadněn.

Rychlost pořizování dat v ekonomickém systému POHODA lze optimalizovat na minimální počet úhozů do klávesnice. Stačí nastavit program tak, aby se většina polí formulářů účetních agend při založení dokladu automaticky vyplnila nejčastěji používanými hodnotami. Některé údaje díky tomu není třeba vždy ručně vyplňovat; tato políčka lze dokonce vypnout, takže se při zápisu dokladu přeskočí. Pro další urychlení zápisu si lze vytvořit vzory nejčastěji používaných typových dokladů, tzv. šablony. Zvolením šablony se nový doklad včetně položek kompletně předvyplní, takže stačí upravit pár údajů a doklad je hotov.

Pohoda spolupracuje se spoustou internetových obchodů, mezi e-shopem a Pohodou je možné synchronizovat objednávky, faktury, skladové zásoby a další data.

2. Pomůže zvýšit Váš zisk

POHODA má vynikající poměr cena/výkon. Program obsahuje obrovskou škálu nadstandardních funkcí, které Vám ušetří spoustu práce a času, takže se budete moci plně věnovat svým zákazníkům. Například funkce pro homebanking automaticky načte Vaše bankovní výpisy, zapíše úhrady a provede zaúčtování. Navíc nemusíte své příkazy k úhradě nosit do banky, protože je můžete odeslat elektronicky.

Podobně efektivních funkcí má POHODA desítky, např. šablony dokladů, hromadná fakturace, přiznání k DPH, přizpůsobitelné tiskové sestavy, tisk řady výstupů přímo ve formě úředních tiskopisů a mnoho dalších - jejich používáním můžete ušetřit náklady na několik pracovních míst. Přitom náklady na nasazení systému a zaškolení zaměstnanců jsou minimální. Zvýšená efektivita práce přinese další úspory.

3. Můžete se na ni spolehnout

Uživatelům ekonomického systému POHODA je poskytována kompletní škála služeb zákaznické podpory. Automatický přísun všech legislativních a funkčních aktualizací systému, informací a poskytování služeb technické podpory je zajištěn prostřednictvím souboru služeb SERVIS. V prvním roce tyto služby poskytujeme registrovaným zákazníkům zdarma.

Stormware s.r.o. je česká softwarová společnost, zabývající se produkcí software pro platformu MS Windows. Mezi dodávané produkty patří především ekonomický systém POHODA, personalistika a mzdy PAMICA a daňová přiznání TAX.

 1. Stormware je na trhu již 15 let.
 2. Má uděleno několik certifikátů, včetně ISO 9001:2001.
 3. Má vynikající reference především z oblasti účetních firem
 4. Disponuje rozsáhlou sítí poboček a autorizovaných partnerů.
 5. Všechny produkty jsou aktualizovány několikrát do roka.
 6. Dostupnost hotline pro zákazníky je na vysoké úrovni a každým rokem se zvyšuje.
 7. Stormware nabízí plnou škálu služeb zákaznické podpory, mezi kterými nechybí ani odborná školení, individuální servis u zákazníka nebo vzdálená správa softwaru přes internet.

S POHODOU budete v pohodě.

Hlavní charakteristiky programu POHODA

 • Jedná se o oblíbený a rozšířený účetní program pro malé firmy účtující v soustavě podvojného účetnictví nebo daňové evidence,
 • důležitou charakteristikou systému je především přehledné rozhraní, rychlost pořizování dat a velké množství funkcí,
 • je určen pro použití na jednom počítači nebo v počítačové síti,
 • pro provoz programu na jednom počítači postačí zcela běžné hardwarové vybavení,
 • má již více než 150.000 prodaných licencí a desetitisíce spokojených uživatelů a je tedy jedním z nejrozšířenějších ekonomických programů u nás,
 • praktické, jednoduché a intuitivní ovládání, elektronickou nápovědu a tištěnou uživatelskou příručku,
 • obsahuje podporu od výrobce ve formě telefonických, faxových a emailových konzultací, školení pro uživatele a pravidelných aktualizací. Podpora je poskytována v rámci služby SERVIS.
Kategorie produktu Ekonomické a účetní programy - Daňová evidence a podvojné účetnictví
Dostupnost Licence je generována po objednávce.
Dodání cca 2-5 pracovních dní, lze dodat jako krabici nebo emailem.
Výrobce Stormware s.r.o.→ Více informací o programu najdete na webu o účetním programu Pohoda→
Cena za dopravu zdarma
Doporučená konfigurace pro klientskou stanici Pentium 1GHz, HDD 1GB, RAM 1GB
Windows 7/8/10
Demoverze k dispozici zdarma, viz informace o demoverzi

Dotaz na obchodníka

Tímto formulářem se nás můžete zeptat na jakýkoli dotaz ohledně produktu POHODA. Naši odpověď Vám zašleme co nejdříve na Vámi zadaný email.

Pole označená * musíte vyplnit

Náš obchod dodržuje zákon o ochraně osobních údajů, jsme registrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Nehrozí Vám tedy zneužití Vašich osobních údajů.

  Ochrana proti spamu. Do tohoto pole prosím napište výsledek součtu čísel:

Nevěříte nám? Přečtěte si nezávislé recenze a reference zákazníků.

Zde jsou uvedeny odkazy na externí recenze nebo výňatky z recenzí programu POHODA, které byly uveřejněny v odborných časopisech nebo publikovány na internetu. Dále jsou zde uveřejněny reference a ohlasy od zákazníků programu.

Recenze

Recenze POHODA 2007 v časopise IT systems 12/2006→

Velký přehled účetních programů: Výjimečnost Pohody tkví zejména v dotaženosti detailů. Např. obchodní doklad vyexportovaný do formátu XML lze odeslat mailem tak, že není třeba vůbec pracovat s fyzickým souborem, a to jak na straně odesílatele, tak ani na straně adresáta. (SWN 10/2004)

Účetní programy pro každého: Uživatelské prostředí Pohody 2003 je intuitivní a i začátečník se při zakládání jednotlivých agend neztratí. Velkým pomocníkem pro vás bude panel v pravé části obrazovky, který umožňuje rychle přepínat mezi jednotlivými rozpracovanými agendami. (Computerworld 10/2003)

Pohoda 2002: Program POHODA díky velmi přehlednému ovládání, funkci kopírování a možnosti tvorby šablon umožňuje rychlé a pohodlné vkládání dokladů. Kvalitní a snadno ovladatelné filtry umožňují také rychlé vyhledání potřebné informace. Program POHODA nabízí řadu sestav jak pro potřeby státních institucí, tak pro účely řízení firmy, další si může uživatel vytvořit pomocí generátoru sestav nebo využit jednoduchého exportu např. do Excelu. Na základě dlouhodobějších zkušeností s programem POHODA musím pochválit také stabilitu programu a minimální chybovost. (IT Office 3/2002)

Ohlasy zákazníků

Velice děkuji že existuje systém POHODA. Pracuji s ním již dva roky a jsem velmi spokojena. Vše je přehledné a srozumitelné. Mnoho úspěchů v další práci.

Moje milá „Pohodo“, drahá přítelkyně. Dovol mi takto Tě oslovit, protože již čtvrtým rokem jsi mou věrnou, spolehlivou, a pro mě nenahraditelnou pomocnicí a rádkyní. Jsem Ti za tvou pomoc a podporu neskonale vděčná, přijmi prosím můj velký dík. Rovněž velké díky všem, kteří se o Tebe pečlivě starají a nedopustí, abys nám zestárla. Srdečně Tě zdraví Tvá přítelkyně Hana

...Děkuji za včerejší e-mailovou odpověď ve věci zaúčtování cizí měny, která přišla prakticky okamžitě. Již několikrát letos jsem potřebovala pomoc Vaši a Vašich kolegů a vždy byla odpověď rychlá, přesná a zcela srozumitelná. Nehledě k tomu, že leckdy to jsou odpovědi týkající se daňové problematiky a u jiných firem prodávajících účetní software se vůbec zákazníci takové podpory nedočkají a musí si třeba tvrdě zaplatit u daňového poradce. Než jsem si koupila POHODU, vyzkoušela jsem aktivně několik jiných programů a musím říci, že jste skutečně nejlepší s dokonalým profesionálním týmem.

Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Související stránky:

Kontakty

Jan Bláha

Ing. Jan Bláha
Tel.: 736 142 250
info@blahasoft.cz

Všechny kontakty

10 důvodů pro nás

 • největší eshop s účetním softwarem
 • 3. místo v soutěži Shop Roku 2015 (Cena kvality)
 • nejlepší obchodní partner Pohody
 • skvělé reference
 • dárky a bonusy k nákupu
 • doprava zdarma
 • demoverze zdarma
 • záruka vrácení peněz do 14 dnů od nákupu
 • certifikát od Sdružení obrany spotřebitelů
 • příspěvky nadaci Naše dítě

Reference zákazníků

Celkové hodnocení eshopu BlahaSoft

na Heurece: 4.8 bodů.*****   29.1.2017
koumák: Vstřícné a rychlé jednání
*****   27.10.2016
Milan: Super
*****   22.10.2016
Dana Bednaříková: Doporučuji.
****   1.8.2016
MK: Jsem spokojená. Zboží dorazilo a vše funguje.
*****   18.7.2016
ivaslap: spolehlivost,ochota

Další reference na Heurece

Novinky


QRCodeScanner

Import faktur do Pohody
19.1.2017

EET

EET v účetních programech
15.9.2016 Více...

ShopRoku 2015 - 3.místo

Mám 3. místo v kategorii Cena kvality - software!
15.3.2016

Vzdálený přístup

Nový web o terminálovém serveru pro vzdálený přístup
2.9.2015

Sleva na hosting Pohody

Při nákupu Pohody získáte 10% slevu na hosting!
15.4.2015

Výběr účetního programu

Vybíráte účetní program? Použijte našeho průvodce.
5.9.2014

Nahoru Tisk Mapa stránek RSS novinky RSS produkty Prohlášení o přístupnosti

Copyright © Jan Bláha — BlahaSoft. Všechna práva vyhrazena. Autor: Jan Blaha, Google+

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.