Víte, že můžete Pohodu nebo Money provozovat i v cloudu? Bez starostí a se slevou.

 1. Základní údaje

Kastner STEREO - ekonomický software

Objednat Kastner Stereo

Sleva 10%

Při zakoupení Kastner Stereo dostanete slevu 10%. Pokud si Kastner Stereo zakoupíte v období červenec-prosinec, dostanete navíc aktualizaci pro následující rok zdarma. Součástí Sterea je EET (elektronická evidence tržeb).

Nápis STEREO ekonomický software - účetnictví a daňová evidence

Kastner STEREO je účetní a ekonomický software pro vedení agendy pro podvojné účetnictví nebo daňovou evidenci. Je možné účtovat jednu nebo více firem a pracovat na jednom nebo více počítačích.

Stereo se uplatní zejména v menších firmách a účetních společnostech. Jeho prostřednictvím můžete zpracovávat účetnictví, vystavovat faktury, evidovat objednávky, sledovat zásoby, zpracovávat personalistiku a mzdy atd.

Chcete účtovat online?
Zkuste hosting Stereo a pracujte online v cloudu přes internet. Ušetřete spoustu práce a starostí!

Stereo vyniká přehledným ovládáním ve Windows, pravidelnou aktualizací a podporou od výrobce. Obsahuje přes 700 připravených výstupních sestav a přes 2000 formulářů. K dispozici je řada chytrých funkcí, které Vám pomohou s řešením mnoha rutinních prací.

Kastner STEREO je u mě nejlevnější!

Cena od 1791 Kč bez DPH.
Podívejte se na ceník.

Co navíc získáte?

 1. Poštovné zdarma
 2. Instalační CD zdarma
 3. Telefonická podpora a aktualizace do konce roku zdarma

Vydělávejte snadno s programem Stereo!

Za doporučení nového klienta získáte provizi 10%! Více informací o zprostředkování najdete v informačním letáku (PDF soubor).

Tři hlavní přednosti programu Kastner STEREO

1. Přehledné a pohodlné ovládání

Screenshot ovládací plochy - více otevřených oken najednou

Stereo umožňuje současnou práci s několika agendami zároveň, takže nemusíte zdlouhavě přepínat mezi jednotlivými agendami. Je kladen maximální zřetel na usnadnění uživatelské práce. Ovládání programu je tak snadné, že obsluhu zvládne i člověk, který s PC pracuje poprvé. Vždy Vám bude k dispozici obrázková mapa programu, která Vás spolehlivě provede jednotlivými kroky. Většinu funkcí lze ovládat několika způsoby, myší nebo pomocí klávesnice.

Stereo si můžete přizpůsobit vlastním potřebám např. nastavením tabulek pro práci s daty nebo úpravou sestav či vytvářením libovolných vlastních sestav.

2. Široký výběr výstupních sestav a formulářů

Pro přehledné výstupy je k dispozici více než 700 připravených sestav a grafů, které lze navíc uživatelsky přizpůsobovat. Můžete si tak výstupy z programu plně přizpůsobit svým potřebám, nebo si vytvořit sestavy nové.

Součástí programu je také přes 2000 formulářů převzatých z profesionálního daňového softwaru FORM studio. Pomocí Sterea můžete elektronicky podávat formuláře na úřady nebo je elektronicky podepisovat. Každou sestavu můžete uložit do PDF nebo odeslat e-mailem přímo z programu.

3. Aktualizace a podpora od výrobce

Program je v roce průběžně aktualizován v souvislosti s legislativními změnami a změny jsou v rámci podpory aplikace nabízeny uživatelům zdarma. Máte tak vždy jistotu, že Váš účetní program drží krok s platnou legislativou. Aktualizaci lze navíc stahovat z internetu pohodlně přímo z prostředí programu. V rámci služby zákaznické podpory Servis je dále uživatelům k dispozici přednostní telefonická a emailová technická podpora, diskusní fórum, nové formuláře, nové funkce a vylepšení programu.

Hlavní charakteristiky účetního programu Kastner Stereo

Screenshot úvodní obrazovky aplikace Kastner STEREO - obrázková mapa programu
 • Umožňuje vést podvojné účetnictví nebo daňovou evidenci a kompletní firemní agendu,
 • je tvořen několika provázanými moduly: Účetnictví a daňová evidence, Mzdy, Sklady, Majetek, které lze vzájemně kombinovat,
 • umí zpracovávat neomezený počet firem,
 • má již více než 7 000 uživatelů a je tedy jedním z velmi rozšířených ekonomických systémů u nás,
 • jednoduché, přehledné a intuitivní ovládání, elektronickou nápovědu včetně znění nejdůležitějších zákonů a uživatelskou příručku v PDF,
 • poskytuje uživateli více než 700 druhů výstupních sestav, které lze uživatelsky přizpůsobovat, a více než 2000 ekonomických formulářů,
 • je určen pro Windows a má proto uživatelsky přjemné ovládání jako ostatní Windows aplikace,
 • výrobce poskytuje k programu telefonickou a písemnou podporu, diskusní fórum a každoroční upgrade (legislativa, nové funkce, tiskopisy) za výhodnou cenu, případně zdarma. Více viz informace o podpoře od výrobce.

Další vlastnosti účetního software Kastner Stereo

 • Máte k dispozici podporu pro obchodování v rámci EU a práci s cizími měnami.
 • Program je dodáván tak, aby byl připraven po instalaci ihned k práci. K dispozici máte množství naplněných seznamů, které zrychlí a zpříjemní zadávání dat.
 • Program automaticky naplňuje nejpravděpodobnějších hodnoty údajů. Je navržen tak, aby Vám maximálně usnadnil práci. Neustále sleduje Váš postup a nabízí Vám hodnoty, které pravděpodobně budete chtít zadat.
 • Správné zadání dat hlídá kontrolní funkce, která nedovolí zadat chybná data a která Vás upozorní na případné nesrovnalosti.
 • Snadno si můžete přizpůsobit formuláře a tabulky pro práci s daty.
 • Libovolný doklad nebo záznam si můžete uložit jako vzor pro opakované použití.
Dostupnost Instalační CD jsou skladem, licence je generována do druhého pracovního dne od objednávky.
Dodání cca 1-5 pracovních dní, lze dodat na CD nebo e-mailem.
Výrobce Kastner software s.r.o.
Cena za dopravu zdarma
Operační systém Windows 7/8/10
Demoverze ke stažení zdarma

Dotaz k produktu

Zde můžete napsat dotaz ohledně produktu Kastner STEREO. Odpověď zašlu na Váš e-mail.

Pole označená * musíte vyplnit

Související stránky:

Nahoru Tisk Mapa stránek Naši partneři

Přečtěte si informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Váš dotaz