Víte, že BlahaSoft získal třetí místo v anketě ShopRoku 2015 v kategorii Cena kvality?

  1. Základní údaje

Money S3 - účetní a ekonomický software

Objednat Money S3

Aktualizace 2017 zdarma + dárky zdarma!

Při zakoupení Money S3 dostanete aktualizace 2017 zdarma. K Money S3 můžete dokoupit modul EET.

Podle ceny koupené licence si můžete vybrat z dárků zdarma, např.: USB flash disk 32GB, AVG antivirus, optickou myš, poukaz na školení a jiné.

Hledáte ekonomický systém přesně pro Vaši společnost?

Money S3

Oblíbený ekonomický systém Money S3 od Cígler software patří mezi nejrozšířenější systémy (více než 100 000 instalací) pro živnostníky a malé firmy účtující v podvojném účetnictví i daňové evidenci.

Money S3 obsahuje všechny potřebné moduly - adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy, homebanking, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi na bázi XML. Vyznačuje se jednoduchou a snadnou obsluhou ve Windows, výborným poměrem cena/výkon, servisní sítí po celém území ČR a pravidelnou aktualizací.

Systém využívají obchodní a výrobní firmy, společnosti poskytující služby, velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy, drobní živnostníci a podnikatelé i neziskové organizace nebo školy. Cígler software je držitelem certifikátu kvality ISO 9001:2000.

Chcete s Money pracovat vzdáleně odkudkoli online?

Už žádné přenášení papírů mezi klientem a účetní! Money S3 můžete provozovat v cloudu a pracovat vzdáleně online odkudkoli přes internet. Podívejte se na možnosti hostingu Money S3.
Také vám poradíme, jak pomocí terminálového serveru umožnit vzdálený přístup k Money S3 na vašem domácím počítači! Při nákupu Money dostanete navíc hosting nebo terminál se slevou 10%!

Ekonomický systém Money je k dispozici v několika kompletech. Přehled kompletů najdete v ceníku. Dále jsou k dispozici různá rozšíření a doplňky.

Pět předností programu Money S3

Krabice Money S3

1. Snadná obsluha a rychlost práce

Money patří mezi snadno ovladatelné účetní programy, uživatelé s ním umí velmi rychle pracovat, uživatelské rozhraní je shodné s MS Office. V přehledně uspořádané „Aktivní pracovní ploše“ máte přístupnou libovolnou funkci Money S3 na jedno klepnutí myši.

K dispozici máte velké množství všech obvyklých i nadstandardních funkcí, které na každém kroku usnadňují Vaše podnikání. Vše s minimálními nároky na zaškolení a nasazení systému. Při většině akcí lze využívat interaktivních průvodců a nápovědy.

Jedním z hlavních ergonomických požadavků je rychlost vkládání dat. V Money S3 jsou definovány tzv. inteligentní šablony, které za Vás při pořízení dokladu předvyplní nejčastěji používaná políčka a vy pak doplníte pouze zbývající nezbytná data.

2. Podpora zákazníků a dostupnost aktualizací

Výrobcem je zaručená aktualizace, v prvním roce bezplatná, v dalších letech za velmi nízkou cenu. Výrobcem je dále poskytována technická podpora, buďto telefonická nebo on-line.

Samozřejmostí jsou bezplatné zdroje informací na internetu, jako např. často kladené otázky, soubor tipů a triků, sada příruček a dalších doplňků ke stažení atd. Dále je možné si vyžádat zásah servisního technika nebo si objednat školení k programu Money.

Aktualizace a technická podpora jsou poskytovány v rámci služby Aktualizace.

3. Cenově výhodná koupě a úspora nákladů

Při nejrozsáhlejší funkčnosti patří Money S3 díky velkému počtu instalací k cenově nejvýhodnějším na trhu.

Cígler software

4. Stabilní zázemí výrobce

CÍGLER SOFTWARE, a.s., je jedním z největších tuzemských výrobců ekonomického softwaru s tradicí od roku 1990 a s rozsáhlou sítí servisních míst po celé ČR. Tradice a stabilita je zárukou dalšího vývoje ekonomických systémů. Firma je držitelem certifikátu kvality dle normy ISO 9001:2000.

Výrobce disponuje školícími a konzultačními středisky, podpora produktů je zajištěna prostřednictvím sítě Konzultačních a prodejních center a Certifikovaných profesionálů Money S3.

5. Otevřenost, možnost rozšíření, úspora práce

Money S3 komunikuje s kancelářskými programy Microsoft Office (připojování souborů, přímé provázání na Outlook v CRM) a přes XML může snadno spolupracovat s dalšími programy, jako je Analyst S3, Target S3 a celá řada dalších produktů třetích stran.

Dostupnost Instalační CD jsou skladem, licence je generována do druhého dne od objednávky.
Dodání cca 1-3 pracovních dní, lze dodat na CD nebo e-mailem.
Výrobce Cígler software a.s.
Více informací najdete na webu o účetním programu Money S3→
Cena za dopravu zdarma
Minimální konfigurace pro lokální PC Pentium 1GHz, HDD 1000 MB, RAM 1 GB, Windows 7/8/10
Demoverze zdarma: stažení demoverze

Dotaz k produktu

Zde můžete napsat dotaz ohledně produktu Money S3. Odpověď zašlu na Váš e-mail.

Pole označená * musíte vyplnit

Nahoru Tisk Mapa stránek Naši partneři

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Váš dotaz