Víte, že BlahaSoft získal třetí místo v anketě ShopRoku 2015 v kategorii Cena kvality?

  1. Podrobnosti

GLX - popis programu

Objednat GLX 2018

Rekonstrukce knihy jízd

Protřednictvím tohoto nástroje programu je možné najednou vygenerovat jízdy do zvoleného období v rámci jednoho roku. Stačí mít zadané pravidelné jízdy s četností jejich výskytu, vozidlo, počet chybějících kilometrů a dny, do kterých mají být jízdy přidány.

Rekonstrukce knihy jízd obsahuje možnost automatického vyplňování časů odjezdů a příjezdů a možnost vytvoření jízdy zpět. Požadované údaje vyplníte v agendě Jízdy/Pravidelné jízdy. V rozmezí Začátku jízdy od a Začátku jízdy do se zobrazí výsledný čas v agendě Kniha jízd v poli Čas odjezdu. Na základě zadaných minut v poli Trvání jízdy se automaticky vygeneruje datum do pole Čas příjezdu v agendě Kniha jízd. Zatržením volby Vytvořit jízdu zpět se náhodně vygeneruje i jízda zpět se zadanou prodlevou v polích Jízda zpět min. a Jízda zpět max.

Zadaná místa čerpání slouží také pro rekonstrukci knihy jízd dle čerpání PHM. V agendě Pravidelné jízdy zadáte všechny jízdy, které je možné použít pro rekonstrukci knihy jízd. U každé zadané jízdy můžete v poli Místo vybrat nejčastější místa čerpání PHM.

Náhled formuláře pro rekonstrukci knihy jízd

Kopie jízdy dle kalendáře

Tato funkce umožňuje hromadně vytvořit jízdy podle zvolené jízdy v termínech vybraných v kalendáři. Během okamžiku tak můžete vytvořit knihu jízd pro celý rok.

Náhled formuláře pro kopie jízdy dle kalendáře

Mapa České republiky

Trasu lze do knihy jízd zadávat několika způsoby. Kromě běžného zápisu a řady dalších postupů je k dispozici i mapa České republiky, ve které lze trasu vybrat buď ze seznamu míst, anebo jednoduše přímo kliknutím na požadované místo v mapě. Automapu lze k zápisu trasy využít i v agendě Tuzemské cestovní příkazy.

Náhled mapy

Tuzemské a zahraniční cestovní příkazy

Po vyplnění skutečných etap a dalších povinných údajů program automaticky vypočítá náhrady za použití soukromého vozidla, tuzemské a zahraniční stravné, kapesné a vyúčtuje poskytnuté zálohy.

Náhled formuláře cestovního příkazu

Agendy cestovních příkazů jsou propojeny s knihou jízd, a proto lze snadno jednotlivé pracovní cesty vzájemně mezi agendami kopírovat.

Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Nahoru Tisk Mapa stránek Naši partneři

Přečtěte si informace o zpracování osobních údajů (GDPR). Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Váš dotaz