Víte, že BlahaSoft získal třetí místo v anketě ShopRoku 2015 v kategorii Cena kvality?

  1. Otázky a odpovědi

Podnikový a domácí právník - otázky a odpovědi

Objednat Podnikový a domácí právník

Seznam otázek

  1. K čemu je mi Podnikový a domácí právník?
  2. Je Podnikový a domácí právník vhodný právě pro mě?
  3. Na jakém počítači mohu aplikaci provozovat?
  4. Mohl bych si produkt před koupením vyzkoušet?
  5. Není Podnikový a domácí právník nějaký šmejd?
  6. Nenašli jste zde odpověď?

K čemu je mi Podnikový a domácí právník?

Podnikový a domácí právník je aplikace obsahující vzory nejrůznějších právních dokumentů: smluv, návrhů, žádostí atd. z celé řady oborů. Dokumenty se týkají mnoha oborů: obchodního práva, občanského práva, rodinného práva, pracovního práva, konkurzů, správních záležitostí a dalších. Program je vhodný jak pro firmy a podnikatele, tak i pro soukromé osoby.

Je Podnikový a domácí právník vhodný právě pro mě?

Produkt je vhodný pro každého, kdo potřebuje často nebo občas pracovat s různými právními dokumenty z oblasti obchodního, pracovního nebo občanského práva. Kromě odborných vzorů lze využít i dokumenty pro běžné použití, jako např. životopis, plná moc atd.

Je vhodný jak pro firmy a podnikatele, advokátní kanceláře, neziskové organizace, bytová družstva i soukromé osoby, které potřebují sestavit smlouvy, návrhy dokumentů a další písemnosti.

Na jakém počítači mohu aplikaci provozovat?

Program bude bez problémů pracovat na dnešním běžném PC s Windows 2000/XP/Vista/7. Pokud budete využívat aktualizaci z internetu, budete potřebovat vybavení pro připojení k internetu. Pro úpravy dokumentů budete potřebovat textový editor ve Windows, např. Microsoft Word. Postačí ale i WordPad, který je ale běžně součástí Windows.

Mohl bych si produkt před koupením vyzkoušet?

Informace o možnosti vyzkoušet si program Podnikový a domácí právník najdete na samostatné stránce Demoverze.

Není Podnikový a domácí právník nějaký šmejd?

Aplikace je komfortní a přitom jednoduchá a spolehlivá, má ji zakoupeno již více než 30 000 uživatelů. Především zájem uživatelů je dostatečným vodítkem k posouzení kvality programu.

Nenašli jste zde odpověď?

Napište nám svoji otázku. Rádi Vám odpovíme.

Související stránky:

Nahoru Tisk Mapa stránek Naši partneři

Přečtěte si informace o zpracování osobních údajů (GDPR). Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Váš dotaz