Víte, že můžete Pohodu nebo Money provozovat i v cloudu? Bez starostí a se slevou.

  1. Online platby

Online platby - platební brána, platební karty

Platba přes Fio

Máme účet u Fio. Pokud máte účet také u jedné z těchto bank a provedete po potvrzení objednávky platební příkaz, je částka okamžitě připsána na náš účet a můžeme ihned začít vyřizovat Vaši objednávku.

Jak u nás zaplatíte přes Fio?

1. Volba platby přes Fio

Zvolte ve 2. kroku objednávky (zadání platebních údajů) položku Platba bankovním převodem.

2. Vstup na Váš účet

Po závazném potvrzení objednávky vstoupíte to Vašeho internetového bankovnictví a zadáte platební příkaz. Peníze jsou po zadání příkazu okamžitě připsány na náš účet.

Online bankovní převod přes platební bránu ThePay

ThePay je platební brána, která umožňuje platit za nákupy na internetu jednoduše online.

  1. Během objednávky na eshopu si vyberte jako způsob zaplacení on-bankovní převod přes platební bránu.
  2. Po potvrzení objednávky na eshopu jste přesměrováni do platební brány.
  3. Po potvrzení platby jste přesměrování zpět na eshop.

Výhody on-line platby přes platební bránu:

  • Bezpečnost – Platební brána se nedostává k žádným osobním údajům, platba se odehrává ve Vašem internetovém bankovnictví. Komunikace mezi eshopem a internetovým bankovnictví je šifrována s využitím bezpečnostních certifikátů.
  • Rychlost – on-line platba přes platební bránu je bankou garantována okamžitě po ověření disponibilního zůstatku na Vašem účtu.

Jak u nás provedete online bankovní převod přes platební bránu

1. Volba platby přes platební bránu

Pokud se rozhodnete za vybrané zboží využít platbu přes platební bránu, zvolte ve 2. kroku objednávky (zadání a platebních údajů) položku Rychlá online platba přes platební bránu ThePay.

2. Přechod do internetového bankovnictví a potvrzení transakce

Po závazném potvrzení objednávky kliknete na tlačítko "Zaplatit online". Poté se Vám zobrazí všechny banky, které platební brána podporuje. Vyberete si tu Vaši a kliknete na její ikonku. Po přihlášení do Vašeho internetového bankovnictví se zobrazí předvyplněný platební příkaz.

Platba platebními kartami na internetu

Platba kartou na internetu je rychlý, bezpečný a pohodlný způsob nakupování. Neplatíte zde žádné poplatky a v okamžiku přebírání zboží u sebe nemusíte mít hotovost. Po potvrzení objednávky jste přesměrováni na platební bránu, kde zadáte údaje o své platební kartě. O výsledku transakce jste informováni.

Jak u nás zaplatíte platební kartou?

1. Volba platby kartou

Pokud se rozhodnete za vybrané zboží využít k platbě Vaši platební kartu, zvolte ve 2. kroku objednávky (zadání platebních údajů) položku Rychlá online platba přes platební bránu ThePay.

2. Přechod do platební brány

Po závazném potvrzení objednávky kliknete na tlačítko "Zaplatit online". Tím přejdete na platební bránu, kde zadáte údaje o své platební kartě.

Tyto informace zadáváte přímo do platební brány, která zajistí zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dává tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití Vaší platební karty subjektem, od kterého si zboží kupujete a volného přenosu nechráněných dat na veřejné počítačové síti. O výsledku transakce jste informováni e-mailem.

Nahoru Tisk Mapa stránek Naši partneři

Přečtěte si informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Váš dotaz