Víte, že můžete Pohodu nebo Money provozovat i v cloudu? Bez starostí a se slevou.

  1. Výhody a nevýhody

Výhody nákupu v našem obchodě

Máme nejlevnější software

Nakoupíte-li u nás, ušetříte!

Nejvýznamnější předností našeho obchodu jsou nízké ceny softwaru. Naším dlouhodobým cílem je, aby software dostupný v obchodě BlahaSoft byl vždy levnější oproti konkurenci. Věříme, že cena je u softwaru důležitým kritériem a chceme proto ve prospěch našich zákazníků naplňovat náš slogan - na ceně záleží!

Neplatíte za dopravu zboží

Ke zboží nemusíte připočítávat poštovné a balné, ani žádné další skryté poplatky!

Nejen že v našem obchodě nakoupíte levný software, ale ještě navíc neplatíte za jeho dopravu k Vám. Placení dopravy zboží je naše starost.

Poskytujeme podrobné informace

U nás nenakoupíte zajíce v pytli!

Chceme software nejenom prodávat, ale také Vás o něm informovat. Víme, že dostatek informací je pro rozhodování velice důležitý. U nás nenajdete třířádkový popis zboží. Snažíme se poskytovat podrobné informace o softwaru, včetně uživatelských diskusí a odkazů na další informační zdroje. Zveřejňujeme i názory a zkušenosti ostatních uživatelů s naším softwarem, takže nejste odkázáni jen na naše informační zdroje. Samozřejmě se na nás můžete obrátit telefonicky nebo emailem s jakýmkoli dotazem.

Máme transparentní a jednoduchou cenovou politiku

O našich cenách nemusíte přemýšlet!

U nás většinou nenaleznete různé slevové akce, akční slevy, bonusy za nákup nad X Kč nebo sbírání bodů při nákupu. Nemusíte sledovat, kolik jste u nás utratili a kolik je Vám přiznána aktuální sleva. V našem obchodě platí jen jedno pravidlo - nízké ceny. Ceny našeho zboží jsou stejné pro všechny naše zákazníky.

Výjimkou jsou akční slevy a slevové akce vyhlašované našimi dodavateli, které naopak promítáme do našich cen v plné výši, abychom pro Vás vždy zajistili nejlepší ceny.

Naše programy si můžete předem vyzkoušet

Víte předem co kupujete!

Ke všem programům v naší nabídce jsou zdarma dostupné demoverze nebo zkušební verze, které je možné si stáhnout z internetu, popřípadě nechat zdarma zaslat na CD. Demoverze Vám umožňuje vyzkoušet si funkčnost a ovládání programu, o který máte zájem.

Vřele Vám proto doporučujeme demoverze používat a daný produkt vyzkoušet, abyste si mohli bez problémů ověřit, že Vám daný program bude vyhovovat. Můžete tím předejít pozdějšímu zklamání po zakoupení programu. Záleží nám především na tom, abyste s nákupem v našem obchodě byli spokojeni a aby Vám zakoupený produkt sloužil dle Vašich představ.

Vrátíme Vám zakoupené zboží do 14ti dnů

Zboží zakoupené u nás můžete vrátit do 14ti dnů od nákupu!

Pokud se rozhodnete zakoupený program vrátit, můžete tak učinit do 14ti dnů od nákupu. Přečtěte si prosím pečlivě naše obchodní podmínky, kde je popsán způsob vrácení zboží a podmínky, za kterých může být zboží vráceno.

Dodržujeme Vaše spotřebitelská práva

Spotřebitelský audit obchodních podmínek - 0021

Nemusíte mít pochybnosti o solidnosti a důvěryhodnosti našeho obchodu!

Naše obchodní podmínky byly auditovány Sdružením obrany spotřebitelů ČR a obdrželi jsme osvědčení SAOP→ o provedení SOS - Spotřebitelského auditu obchodních podmínek. To potvrzuje, že obchodní podmínky našeho obchodu splňují definovaný standard z pohledu spotřebitelských práv a oprávněných zájmů spotřebitele.

Zákazníci nás milují - nevěříte?

Zařadili jsme se do výzkumu serveru Heuréka, který pravidelně monitoruje spokojenost zákazníků s internetovými obchody. A náš výsledek? Skvělý!
Celková spokojenost: 5 bodů z 5 (maximum), dodací lhůta: 5 bodů z 5 (maximum), přehlednost: 4 body z 5, kvalita komunikace: 5 bodů z 5 (maximum). 99% zákazníků by doporučilo obchod svým známým, 95% zákazníkům dorazilo zboží do 10 dnů.

Údaje jsou z ledna 2009, do průzkumu se zapojilo přes 160 našich zákazníků, což je dostatečně vypovídající údaj. Všem děkujeme.

Objednávkou u nás pomáháte druhým

Nadace Naše dítě

Z každé Vaší objednávky v obchodě BlahaSoft přispíváme částku 5 Kč na Nadaci Naše dítě→. Objednávkou v našem obchodě proto podporujete ty, kteří to nejvíce potřebují - naše děti.

Pozn.: Příspěvky pro Nadaci Naše dítě jsou započítávány z objednávek přes internetový objednávkový formulář našeho obchodu, tedy ne z telefonické nebo emailové objednávky. Zboží musí být následně zákazníkem odebráno a zaplaceno.

Nahoru Tisk Mapa stránek Naši partneři

Přečtěte si informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Váš dotaz