Víte, že můžete Pohodu nebo Money provozovat i v cloudu? Bez starostí a se slevou.

  1. Základní údaje

Money S3 - účetní a ekonomický software

Objednat Money S3

Aktualizace zdarma + dárky zdarma!

Pokud si Money S3 koupíte v období září-prosinec, dostanete aktualizaci pro následující rok zdarma.

Podle ceny licence si můžete vybrat z dárků zdarma, např.: program na import faktur do Money S3, slevu na hosting, USB flash disk, odbornou knihu o účetnictví a jiné.

Hledáte ekonomický systém přesně pro Vaši společnost?

Money S3

Oblíbený ekonomický systém Money S3 od Solitea (dříve Cígler software) patří mezi nejrozšířenější systémy (více než 100 000 instalací) pro živnostníky a malé firmy účtující v podvojném účetnictví i daňové evidenci.

Chcete automaticky importovat faktury do Money S3?

QRCodeScanner Pokud nechcete do Money S3 přepisovat papírové faktury ručně, ale chcete je nahrávat automaticky pomocí čtečky čárových kódů, nebo importovat přímo PDF soubory s fakturami, mám pro vás program QRCodeScanner. Desítky faktur s ním naimportujete do Money S3 za pár okamžiků. Je to šikovný pomocník pro uživatele Money S3, účetní firmy, klienty účetních firem atd.

Money S3 obsahuje všechny potřebné moduly - adresář, fakturaci, sklady, objednávky, mzdy, homebanking, propojení s pokladními systémy, internetovými obchody nebo dalšími aplikacemi na bázi XML. Vyznačuje se jednoduchou a snadnou obsluhou ve Windows, výborným poměrem cena/výkon, servisní sítí po celém území ČR a pravidelnou aktualizací.

Systém využívají obchodní a výrobní firmy, společnosti poskytující služby, velkoobchodní řetězce, zemědělská družstva, strojírenské firmy, drobní živnostníci a podnikatelé i neziskové organizace nebo školy. Solitea (dříve Cígler software) je držitelem certifikátu kvality ISO 9001:2000.

Chcete s Money pracovat vzdáleně odkudkoli online?

Už žádné přenášení papírů mezi klientem a účetní! Money S3 můžete provozovat v cloudu a pracovat vzdáleně online odkudkoli přes internet. Podívejte se na možnosti hostingu Money S3.
Také vám poradíme, jak pomocí terminálového serveru umožnit vzdálený přístup k Money S3 na vašem domácím počítači! Při nákupu Money dostanete navíc hosting nebo terminál se slevou 10%!

Ekonomický systém Money je k dispozici v několika kompletech. Přehled kompletů najdete v ceníku. Dále jsou k dispozici různá rozšíření a doplňky.

Pět předností programu Money S3

Krabice Money S3

1. Snadná obsluha a rychlost práce

Money patří mezi snadno ovladatelné účetní programy, uživatelé s ním umí velmi rychle pracovat, uživatelské rozhraní je shodné s MS Office. V přehledně uspořádané „Aktivní pracovní ploše“ máte přístupnou libovolnou funkci Money S3 na jedno klepnutí myši.

K dispozici máte velké množství všech obvyklých i nadstandardních funkcí, které na každém kroku usnadňují Vaše podnikání. Vše s minimálními nároky na zaškolení a nasazení systému. Při většině akcí lze využívat interaktivních průvodců a nápovědy.

Jedním z hlavních ergonomických požadavků je rychlost vkládání dat. V Money S3 jsou definovány tzv. inteligentní šablony, které za Vás při pořízení dokladu předvyplní nejčastěji používaná políčka a vy pak doplníte pouze zbývající nezbytná data.

2. Podpora zákazníků a dostupnost aktualizací

Výrobcem je zaručená aktualizace, v prvním roce bezplatná, v dalších letech za velmi nízkou cenu. Výrobcem je dále poskytována technická podpora, buďto telefonická nebo on-line.

Samozřejmostí jsou bezplatné zdroje informací na internetu, jako např. často kladené otázky, soubor tipů a triků, sada příruček a dalších doplňků ke stažení atd. Dále je možné si vyžádat zásah servisního technika nebo si objednat školení k programu Money.

Aktualizace a technická podpora jsou poskytovány v rámci služby Aktualizace.

3. Cenově výhodná koupě a úspora nákladů

Při nejrozsáhlejší funkčnosti patří Money S3 díky velkému počtu instalací k cenově nejvýhodnějším na trhu.

Solitea

4. Stabilní zázemí výrobce

Solitea (dříve Cígler software) je jedním z největších tuzemských výrobců ekonomického softwaru s tradicí od roku 1990 a s rozsáhlou sítí servisních míst po celé ČR. Tradice a stabilita je zárukou dalšího vývoje ekonomických systémů. Firma je držitelem certifikátu kvality dle normy ISO 9001:2000.

Výrobce disponuje školícími a konzultačními středisky, podpora produktů je zajištěna prostřednictvím sítě Konzultačních a prodejních center a Certifikovaných profesionálů Money S3.

5. Otevřenost, možnost rozšíření, úspora práce

Money S3 komunikuje s kancelářskými programy Microsoft Office (připojování souborů, přímé provázání na Outlook v CRM) a přes XML může snadno spolupracovat s dalšími programy, jako je Analyst S3, Target S3 a celá řada dalších produktů třetích stran.

Dostupnost Skladem, lze dodat na CD nebo e-mailem.
Výrobce Solitea a.s.
Cena za dopravu zdarma
Minimální konfigurace pro lokální PC Pentium 2GHz, HDD 20 GB, RAM 2 GB, Windows 7/8/10
Demoverze zdarma: stažení demoverze

Dotaz k produktu

Zde můžete napsat dotaz ohledně produktu Money S3. Odpověď zašlu na Váš e-mail.

Pole označená * musíte vyplnit

Nahoru Tisk Mapa stránek Naši partneři

Přečtěte si informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Váš dotaz