Víte, že BlahaSoft získal třetí místo v anketě ShopRoku 2015 v kategorii Cena kvality?

  1. Podrobnosti

POHODA - popis a ceny doplňků

Objednat POHODA 2018

Sleva na hosting + aktualizace zdarma!

Pokud si Pohodu koupíte v období září-prosinec, dostanete aktualizaci pro následující rok zdarma! Součástí Pohody je EET.
Podle ceny licence si můžete vybrat z dárků zdarma, např.: program na import faktur do Pohody, školení zdarma, slevu na hosting, USB flash disk, odbornou knihu o účetnictví a jiné.

Ceny a popis doplňků k účetnímu programu POHODA

K ekonomickému systému POHODA je k dispozici řada užitečných doplňků. V následující tabulce jsou uvedeny jejich ceny. Pod tabulkou naleznete podrobný slovní popis jednotlivých doplňků a jejich funkcí.

  Cena bez DPH Cena s DPH

POHODA - doplňky

POHODA PZD
pobočkové zpracování dat
12 980 15 705,80
POHODA Kasa
maloobchodní prodejna
5 980 7 235,80
POHODA Afilace
příplatek za přístup zaměstnanců další majetkově propojené firmy
7 000 8 470,00

Pokud Vám není systém cen doplňků zcela jasný, nebojte se nás zeptat!

Přehled a popis jednotlivých doplňků

Následující tabulka ukazuje, které nadstavbové doplňky lze dokoupit k jednotlivým variantám.

Volitelné doplňky Mini Lite Standard Profi Premium Komplet Jazz
POHODA PZD
pobočkové zpracování dat
Ne Ne Ano Ne Ano Ano Ne
POHODA Kasa
maloobchodní prodej prostřednictvím počítače
Ne Ne Ano Ne Ano Ano Ano
POHODA Kasa Online
online maloobchodní prodej (zdarma součást Pohody)
Ne Ne Ano Ne Ano Ano Ano
POHODA Afilace
přístup zaměstnanců další majetkově propojené firmy s vlastníkem licence
Ne Ne Ano Ano Ano Ano Ano

POHODA PZD - pobočkové zpracování dat

POHODA PZD umožňuje sehrávání dat z účetnictví firemních poboček nebo klientů účetních firem. Doklady jedné účetní jednotky lze pořizovat na několika vzájemně nepropojených místech (pobočkách). Data účetní jednotky z jednotlivých poboček se shromažďují do centrální databáze (centrály). Mezi centrálou a pobočkami dochází k výměně dat oběma směry, a to pomocí datových souborů – tzv. balíčků dat. Přenos balíčků probíhá offline, obvykle emailem.

1 centrála, 3 pobočky

Výměna dat může probíhat ve dvou režimech:

  • Centrála/Pobočky
  • Účetní centrála/Účetní klient

Režim Centrála/Pobočky

Data účetní jednotky pořízená na odloučených pobočkách se sehrávají do centrální databáze (centrály). Centrála vidí data všech poboček, každá pobočka má k dispozici pouze své vlastní záznamy a společné seznamy. Agendy Majetek, Jízdy a Mzdy zpracovává centrála. U jednotlivých skladů se definují práva poboček, definici skladů dělá centrála.

Režim Účetní centrála/Účetní klient

Obousměrný přenos a sdílení všech dat mezi účetní firmou a klientem této firmy. Klient může jen pořizovat doklady, případně může program využívat komplexněji včetně banky, pokladny, příkazů k úhradě, zaúčtování dokladů, objednávek, skladové evidence a mezd. Účetní zpracovává agendy, které nechce nebo neumí zpracovat klient. Ke klientovi se přenáší veškerá data zpracovaná účetní, klient má úplný přehled o účetnictví a plnou kontrolu nad sklady.

Zprovoznění a licencování

Pro zprovoznění pobočkového zpracování dat je třeba mít pro každou budoucí pobočku zakoupenu samostatnou plnou licenci POHODA (s výjimkou varianty MINI). Nejčastěji používanou variantou na pobočkách je varianta POHODA Jazz. Pro účetní klienty jsou doporučeny účetní varianty programu. Pro centrálu je třeba mít zakoupenu některou z licencí POHODA STANDARD, PREMIUM nebo KOMPLET a doplněk PZD.

POHODA Kasa Offline - maloobchodní prodej

POHODA KASA je doplňkový program pro rychlý maloobchodní prodej prostřednictvím počítače. Technicky řečeno se jedná o offline prodejní terminál k programu POHODA s jednoúčelovým grafickým prostředím uzpůsobeným pro snadné a přehledné ovládání z klávesnice, v ideálním případě s výběrem zboží prostřednictvím čtečky čárových kódů a výstupem na pokladní paragonovou tiskárnu. Tam, kde už nestačí agenda Prodejky ekonomického systému POHODA, nebo je její použití z různých důvodů nevhodné, můžete nasadit tento program.

1 centrála, 3 pobočky

Využití

  • prodej zboží v místně oddělených prodejnách
  • dávkový přenos dat mezi PC v prodejně a PC s ekonomickým systémem POHODA

Obsahuje

  • podpora pokladního hardware (pokladní displej, pokladní zásuvka)
  • podpora práce s čárovými kódy prostřednictvím čtečky čárových kódů
  • podpora výstupů na pokladní (paragonovou) tiskárnu

Výhody

  • rychlé a jednoduché vystavování prodejek
  • možnost prodeje z počítače, na kterém není nainstalován ekonomický systém POHODA (úspora financí) nebo který není připojen do počítačové sítě s instalací POHODY (místně nezávislá pracoviště)

Program POHODA KASA nelze provozovat bez ekonomického systému POHODA.

POHODA Afilace - přístup zaměstnanců další majetkově propojené firmy s vlastníkem licence

Afilační licence opravňuje k užití licence Pohody zaměstnanci jiné firmy, která je ve vztahu afilace k vlastníkovi licence, tzn. je majetkově propojená s vlastníkem licence. K užití licence je zapotřebí dále klientská licence. Afilační licence neopravňuje k instalaci další serverové instance.

Výrobcem ekonomického systému POHODA je společnost STORMWARE s.r.o.

Související stránky:

Nahoru Tisk Mapa stránek Naši partneři

Přečtěte si informace o zpracování osobních údajů (GDPR). Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Váš dotaz